Blu Nakliyat - 0544 285 93 33Blu Nakliyat - 0544 285 93 33Blu Nakliyat - 0544 285 93 33
0544 285 93 33
7/24 Hizmetinizdeyiz
Şahinbey/Gaziantep

Gaziantep Sigortalı Nakliyat

Son Yazılar

İletişim

  • Malazgirt Mah. 19366. Sk. No: 43 Şahinbey/Gaziantep
  • [email protected]
  • 0544 285 93 33 - 0544 240 64 86
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
sigortali-blu (1)

Nakliye hizmeti veren firmamız, sizlere Gaziantep sigortalı Nakliyat olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Nakliye işlemi esnasında eşyalarınız hasar ve zarar gördüğü takdirde sizlere gerekli ödeme firmamız tarafından en kısa sürede yapılmaktadır. Nakliyat adına tüm detaylar firmamızda sizler adına düşünülmektedir.

Parça Eşya Taşıma

Blu Nakliyat; parça eşya taşıma, evden eve nakliyat, ilçeler arasında nakliyat, eşya taşıma, eşya paketleme ve eşya depolama adına yıllardır hizmet vermektedir. Firmamız sizlere alanında uzman ekiplerle hizmet vermektedir. Profesyonel ekip arkadaşlarımız sizlerin eşyalarınızı ilk önce koruma ambalajları ile kaplayıp, hasar görmesini engelleyecek şekilde paketleme yaparak, asansörlü olarak eşyaları taşımaktadır. Eşyalarınız taşınmaya hazır olarak, araçlarımız ile belirlemiş olduğunuz noktalara sevk edilmektedir.

 

Sigortalı Nakliye

Nakliyat hizmeti kapsamında olan Gaziantep Sigortalı Nakliyat eşyalarınızı güvenli taşındığı adına verilen bir hizmettir. Firmamız nakliyat hizmetinde eşyalarınız zaten gerekli önlemler alarak taşımaktadır. Bu hizmet direkt olarak profesyonel ekiplerle yapılmaktadır.

Gaziantep Sigortalı Nakliyat; ilk etapta firmamız ile müşteri arsında belirli bir sözleşme ile yapılmaktadır. Bu sizin talebiniz doğrultusunda yapılmaktır. Firmamız sözlü olarak da sizlere bu hizmeti verdiğine dair garanti vermektedir. Nakliye işleminde herhangi bir aksilik durumunda taşınan eşyalarınızda bir hasar ya da başka bir darbe görüldüğünde sizlere kuramsal olarak hizmet veren firmamız ödeme yapmaktadır.

 

Ev Taşıma

Eşya taşıma ve ev taşıma adı altında sizlere hizmet veren firmamız artık yanı başında, istediğiniz an irtibata geçebilirsiniz. Sizlerin evlerinizi taşırken yaşamanız muhtemel olan tüm sorunlarınıza çözüm oluyor. Eşyalarınız paketleyecek zamanınız yok ise firmamız sizler için bu hizmeti de veriyor. Hizmette sınır tanımayan nakliyat firmamız müşterilerinin memnuniyeti ilk olarak düşünülmektedir. Gaziantep Sigortalı Nakliyat hizmetimiz ile birlikte eşyalarınız artık güvenli ellerde olacak. Firmamız eşyalarınızı paketleyip, sizlerin istediği ilgili noktaya nakliye hizmeti vermektedir.

 

Eşya Taşıma Firması

Ev taşıma işlemi genel olarak birçok kişinin canını sıkan bir konudur. Eşyaların paketlenmesi, taşıma işlemi ve sonrasında eşyaların güvenli bir şekilde nakliye dilmesi her türlü sorun teşkil etmektedir.Ancak firmamız artık sizlerin bu sorunlarına yanıt vermektedir. Sizler için tüm detayları en hızlı şekilde çözümlemekteyiz. Hızlı ve güvenilir taşıma hizmeti firmamız tarafından yapılmaktadır. Kurumsal olarak hizmet veren nakliyat firmamız bu alanda uzman ekiplerle çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetinin esas olduğu firmamız nakliyat adına her türlü taşıma işlemi yapmaktadır.

 

 

Hasar Görmüş Eşyaların Ödemesi Yapılır Mı?

Eşyanızın hasar tespiti yapıldıktan sonra eşyanızın bedeli tarafınıza ödenmektedir. Güvenlik önlemleri firmamız tarafından alınmaktadır. Eşyalarınızın herhangi bir hasar görmesi tarafımızdan engellenmektedir.

Nakliyat Hizmeti Ne Kadar Sürede Biter?

Yılların tecrübeli nakliyat firması olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamız eşya taşıma hizmetini hızlı bir şeklide aynı günde yapmaktadır. Eşya taşıma gününü direkt sizin belirlemiş olduğunuz günde yapmaktayız.

Asansörlü Taşıma Nasıl Yapılır?

 Eşyalarınız son teknoloji olan asansörlü taşıma olarak direkt olarak balkon ya da pencerelerden vinçler ile yapılmaktadır. Gerekli tüm önlemler alınarak istenilen kattan taşıma işlemi yapılmaktadır.

 

Eşyalarımı Yeni Mekânda Direkt Olarak Çalışır Vaziyette İstiyorum, Firmanızda Bu Hizmet Mevcut mudur?

Genellikle beyaz eşyalar için bu hizmet istenmektedir. Firmamız beyaz eşyalarınızı demonte edip, paketlemektedir. Sonrasında eşyalarınızı yeni ofis ya da evinizde ilgili yerlerde çalışır vaziyette bırakmaktadır. Sigortalı Nakliyat kapsamında olan bu konu için sizlere hizmet vermekteyiz.

 Örneğin; çamaşır makinası taşındıktan sonra yeni yerinizde ilgili yere götürülüp, çalıştığını sizlere göstermektedir. Hatta ilgili musluklara ilgili hortumlar takılır. Bu hizmet Blu Nakliyat tarafından sizlerin isteği ile yapılmaktadır. Firma çalışanlarımız bu konuda tecrübeli olduklarından sizler için en iyi hizmeti vermektedirler.

Ambalajlama Hizmetinde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Ambalajlama hizmetinde eşyaların durumuna yönelik en uygun malzemelerle paketleme ve kolileme işlemi yapıyoruz.