Blu Nakliyat - 0544 285 93 33Blu Nakliyat - 0544 285 93 33Blu Nakliyat - 0544 285 93 33
0544 285 93 33
7/24 Hizmetinizdeyiz
Şahinbey/Gaziantep

Gaziantep Şehir İçi Nakliyat

Son Yazılar

İletişim

  • Malazgirt Mah. 19366. Sk. No: 43 Şahinbey/Gaziantep
  • [email protected]
  • 0544 285 93 33 - 0544 240 64 86
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
sehir-ici-nakliyat-blu (2)

Gaziantep şehir içi nakliyat, konusunda deneyimli olan işletmemiz, her türlü ev ya da ofis eşyasını özenle taşır. Nakliyat öncesinde yapılacak hazırlıklar ile taşınmalar çok daha rahat ve güvenli şekilde gerçekleşir. Taşınma öncesinde firmamızı arayanlara, taşıma elemanlarımız en hızlı şekilde dönüş yapar. Bu dönüşler neticesinde randevu verilen gün ve saatte ekibimiz yaşam alanını ziyaret eder. Ziyaretler, eşyaların durumu ve miktarı hakkında bilgi edinmek içindir Eşya sayısına uygun miktarda koli temin edilir. Taşıma kamyonlarımız da eşyalara uygun büyüklükte ve geniş iç hacimlidir. Taşınma esnasında firmamız yeni koli kullanılır. Yıpranmış ve eski koliler ile yapılan eşya nakliyatı hasara yol açacak durumların başında gelir. Blu Nakliye, alanında uzman taşıma şirketlerinin başındadır.

Hızlı ve Rahat Taşımacılık Hizmeti

Gaziantep Şehir içi nakliyat kategorisinde en hızlı ve güvenli hizmeti firmamızdan almak söz konusudur. Taşımacılık öncesinde yapılacak hazırlıklarımız, nakliyatın hızlı ve hasarsız olması içindir. Ev eşyalarının farklı kategorilerde olması, farklı şekilde taşımacılık yapılmasını gerektirir. Cam eşyalar, beyaz eşyalar değişik yöntemlerle taşınmak ve paketlenmek zorundadır. Cam eşyaların ve hasar alması kolay olan narin süs eşyalarının ambalaj içerisinde hareket etmesini önleyecek şekilde paketlenmesi gerekir. Beyaz eşyalar ile elektrikli ve elektronik her türlü eşya sarsıntıdan en kolay şekilde etkilenecek eşya gruplarıdır. Bu eşyaların da sarsıntısız şekilde taşınması, köpüklü ambalajlara sarılması gerekir. Bazı büyük eşya gruplarının nakliyat aracına sabitlenmesi de hasar alma ihtimalini ortadan kaldırır.

 

Deneyimli Taşıma Şirketleri

Gaziantep Şehir içi nakliyat hizmeti sunan firmamız elemanlarının deneyimi ile en zor taşınma koşullarında bile hızlı şekilde hizmet sunar. Elemanlarımız işinin ehli olup, güler yüzlü hizmet sunan kişilerdir. Blu Nakliye çalışanları, farklı eşya gruplarını özenle taşıyan deneyim sahibi kişilerdir. Villa gibi büyük yaşam alanları da en hızlı ve rahat şekilde firma elemanlarımız tarafından taşınır. Kurumsal hizmet sunan elemanlarımız, en zor taşınma koşullarında bile hızlı ve çözüm odaklı hizmet anlayışına sahiptir. Beyaz eşyaların taşınmadan bir gün önce demontesinin yapılması önerilir. Firmamız beyaz eşyaların bağlantı borularını özenle çıkaran ve taşınma sonrasında da montesini yapan kişilerdir. Bu türlü işler için ek ücret talep edilmeyecektir.

 

Mobilya Taşımacılığı

Gaziantep Şehir içi nakliyat alanında hizmet sunarken, taşınma esnasında bazı eşyaların monte ve demonte işleri için de firmamız hizmet sunar. Büyük hacimli dolapların dar bina kapılarından çıkması son derece zordur. Bu türlü eşyaların demontesinin yapıldıktan sonra kapılardan çıkması mümkün olacaktır. Eşyaların özenle sökülmesi ve nakliyat araçlarına titizlikle taşınması söz konusudur. Bu eşyaların taşınma sonrasında kurulum hizmetini de firma elemanlarımız verir. Mobilya demonte ve monte işleri için ek ücret talep edilmeyecektir.

Şehir içi Nakliyatta Sık Sorulan Sorular

Gaziantep Şehir içi nakliyat konusunda firmamıza en sık gelen sorular şunlardır:

Taşıma Sözleşmesi Yapılıyor mu?

İstendiği takdirde hizmet alanlar ile firmamız arasında sunulacak, hizmet kalemlerinin ayrıntılı şekilde yer aldığı bir taşıma sözleşmesi yapılmaktadır.

Nakliyat Sigortası Hizmeti

Nakliyatta olabilecek her türlü eşya hasarı için taşıma sözleşmesi hizmeti sunulmaktadır. Bu sayede olabilecek en ufak çapta bir eşya hasarı bile firmamızın sorumluluğu altındadır.

En Uygun Taşınma Günü?

Nakliyat şirketlerinin yoğun olmadığı hafta içi günler, taşınma için en uygun zaman dilimleridir.

Nakliyat Araçlarının Bakımları

Nakliyat araçlarımız düzenli şekilde bakımları yapılan araçlardır.

Asansörlü Taşıma Hizmeti Veriliyor mu?

Yüksek katlardan güvenli ve rahat taşımacılık için asansörlü taşımacılık hizmeti sunulur.