Blu Nakliyat - 0544 285 93 33Blu Nakliyat - 0544 285 93 33Blu Nakliyat - 0544 285 93 33
0544 285 93 33
7/24 Hizmetinizdeyiz
Şahinbey/Gaziantep

Gaziantep Eşya Paketleme

Son Yazılar

İletişim

 • Malazgirt Mah. 19366. Sk. No: 43 Şahinbey/Gaziantep
 • [email protected]
 • 0544 285 93 33 - 0544 240 64 86
 • P.tesi - Pzr.
  7 Gün 24 Saat Hizmet!
esya-paketleme-blu (1)

Gaziantep eşya paketleme kaliteli bir nakliye ve taşımacılık firmasının özen gösterdiği konular arasında bulunur. Eşyaların özelliklerine uygun bir şekilde paketlenmesi ve eşyaların zarar görmemesi paketleme ekipmanlarındaki kaliteyi bağlıdır.

Blu Nakliyat olarak eşyalarınızı özenle koruyarak taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. 

Tercih etmiş olduğumuz paketleme ekipmanları eşyalara korunak oluşturacak özelliklere sahip olacak bir şekilde seçiliyor. Tüm eşyalarınızı güvenle taşımak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Gaziantep Eşya Paketleme İşlemlerinde Kullanılan Malzemeler

Gaziantep Eşya paketleme  işlerimizde taşıyacağımız eşyanın özelliklerine göre paketleme ekipmanları seçmekteyiz. Kırılacak eşyaları kırılma konusunda dayanıklı ve korunak oluşturan malzemelerle paketlemekte ve özenle korumaktayız. Mobilya, beyaz eşya, halı, kilim, yastık, yorgan gibi ürünleri de özenle seçilmiş olan paketleme elemanları ile paketlemekteyiz. Sizlerin ihtiyaç duymuş olduğu her türlü desteği nakliye hizmetlerinde sunmaktayız. Nakliye hizmetlerinde kaliteli olan profesyonel bir firmadan destek almak için bizleri tercih edebilirsiniz.

Gaziantep Eşya Paketleme Hizmetlerinde Koku Oluşturmayan Paketleme 

Gaziantep Eşya paketleme  sistemlerimizde eşyalarınız için kötü koku oluşturmayacak paketleme elemanları kullanmaktayız. Paketleme malzemelerimiz her zaman için kaliteli ve steril olan malzemelerden tercih ediliyor. Tek kullanımlık olan bu paketleme ekipmanları; halı, kilim, yorgan, yastık, battaniye gibi malzemelerinizi özenle seçilmiş olan korunak sağlayan paketleme elemanları ile paketlemekteyiz. Bunun yanı sıra mutfak eşyalarınız arasında bulunan cam ve diğer kırılacak eşyaları da bu eşyalara zarar vermeyen yapıya sahip olan paketleme malzemeleri ile kaplamaktayız. Bu anlamda firmamız en kaliteli desteği sağlıyor. Hızlı bir şekilde paketleme işlemlerini yapan firmamız aynı zamanda eşyaların araçlarda kırılmasını engelleyecek tarza sahip olan kutular kullanıyor. Sizlerde eşyalarınızı kırılmadan, bozulmadan, deforme olmadan yeni adreslerinize ulaştırmak için profesyonel bir adres ile çalışmak istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

Eşya Paketleme Hizmetlerinde Kalın Paket Malzemeleri

Gaziantep Eşya paketleme ürünlerinde kullanmış olduğumuz malzemeleri eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi adına özenle tercih etmekteyiz. Kullanmış olduğumuz kalın paketleme malzemeleri eşyalarınızın zarar görmesini engelliyor. Bu anlamda firmamız özenle paketleme işlemleri yapıyor. Sizlerde eşyalarınızı sorunsuz ve kusursuz bir şekilde yeni adreslerinize taşıyabilmek için profesyonel bir adres arıyorsanız bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Mobilya ve beyaz eşyalarınızı kalın paketleme malzemeleri ile paketleyerek araçlarımızda herhangi bir çizilme ya da deforme olma durumunu engellemekteyiz. Bu anlamda kullanmış olduğumuz kalın malzemeler araçlarda eşyaların kırılmasını, çatlamasını ve diğer şekillerde zarar görmesini engelliyor. Eşya paketleme ve daha pek çok hizmetimiz ile ilgili olarak firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Eşya Paketleme Hizmetlerinin Nakliye Bakımından Önemi

Eşya paketleme  konusuna özen gösteren bir firma arıyorsanız Blu Nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz. Eşyalarınızın tamamını, eşya boyutuna uygun olan bir araçla, sorunsuz, kusursuz ve deforme olmayan bir şekilde eşyalarınızı yeni evlerinize ulaştırabilirsiniz. 

Sık Sorulan Sorular;

 • Cam ve diğer kırılacak eşyaların paketleme şekli nasıl oluyor? 

Cam ve kırılmaya müsait olan eşyaları tercih etmiş olduğumuz cam eşyalara uygun olan kalın malzeme ile kaplamaktayız. Eşyaları araçlara özenle yerleştirmekte ve deforme olmalarını engellemekteyiz.

 • Eşya paketleme ürünlerini seçerken nasıl tercihler yapılıyor?

Eşya paketleme ürünlerini tercih ederken taşınacak olan eşyanın özelliklerine uygun olan eşya paketleme ürünleri kullanmaktayız. Eşyaların zarar görmesini engellemek için gerekli olan tüm ekipmanlarımız mevcuttur.

 • Eşya taşıma kamyonlarında eşyalara zarar gelir mi?

Seçmiş olduğumuz paketleme malzemeleri, eşyalara bir zarar gelmesini engelleyecek özelliklere sahiptir. 

 • Eşya paketleme işleri uzun sürer mi?

Eşya paketleme işlerini bu işin uzmanı olan personeller yapıyor.

 • Eşya paketleme için ayrı bir ücret ödeniyor mu?

Eşya paketleme işi için ayrı bir ücret ödenmiyor.